Send to friend

CMO - Chief Marketing Officer (m/ž)

Opatija ili Šibenik

Application deadline:

AMADRIA PARK vodeća je hotelska grupacija u Hrvatskoj koja upravlja hotelima kategorije 4 i 5 zvjezdica na lokacijama Šibenik, Opatija i Zagreb. Prepoznatljivost i uspješnost AMADRIA PARKA rezultat su višegodišnje usmjerenosti turizmu visoke kvalitete, truda, rada i zalaganja svih djelatnika a sve u cilju zadovoljstva naših gostiju.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Opis radnog mjesta:

  • Učinkovito vođenje, upravljanje i izgradnja marketinškog tima
  • Razumijevanje, izgradnja i održavanje snažnog identiteta luksuznog hotelskog brenda
  • Predanost kvaliteti i usluzi, te posvećenost unapređenju iskustva gostiju
  • Razumijevanje marketinških proračuna, analiza povrata ulaganja (ROI) te maksimiziranje marketinških investicija
  • Izgradnja i održavanje odnosa s partnerima i medijima
  • Praćenje trendova u industriji i provođenje istraživanja tržišta
  • Mjerenje učinkovitosti kampanja i prilagođavanje strategije zavisno o potrebama
  • Razvijanje i provedba dugoročne marketinške strategije

Potrebna znanja i vještine:

  • VSS ekonomskog usmjerenja (marketing, komunikacija, poslovanje)
  • Izražene komunikacije vještine ključne za suradnju s drugim odjelima, agencijama i partnerima
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama od minimalno 5 godine
  • Poželjno međunarodno iskustvo radi razumijevanja različitih kultura i tržišta
  • Izvrsno poznavanje digitalnog marketinga (uključujući SEO, SEM, društvene mreže, newsletter)
  • Strateško razmišljanje i sposobnost sagledavanja šire "slike"

Mjesto rada:

  • Šibenik ili Opatija, ovisno o preferenciji odabranog kandidata

Uvjeti i benefiti:

  • Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Božićnica
  • Plaćeni troškovi prijevoza i toplog obroka
  • Europske plaće, standardi i uvjeti rada
  • Stručno osposobljavanje i usavršavanje kroz edukativne programe, radionice i mentorstvo s domaćim i inozemnim stručnjacima
  • Motivirajuća i poticajna radna okolina
  • Paket raznih benefita za zaposlenike kroz programe i povoljnije uvjete s brojnim partnerima

Molimo da svoju zamolbu za zaposlenje i životopis pošaljete do 29.04.2024. godine putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).