Send to friend

HR generalist (m/ž)

Pakoštane

Application deadline:

  • Proficio d.d. (Pine Beach Adriatic Eco Resort)
  • Address: Ulica Brune Bušića 45, 23211 Pakoštane
  • Web: https://www.pinebeach.hr/

Pine Beach Adriatic Eco Resort - www.pinebeach.hr
Pine Beach Pakoštane jedinstven je all-inclusive resort na Jadranu čiji eko bungalovi, glamping kuće, pješčana plaža, mediteranska kuhinja te veliki broj sportskih i zabavnih aktivnosti nikoga ne ostavljaju ravnodušnim.

(1 izvršitelj)

Opis posla:

  • izgradnja profesionalnog i dugoročnog odnosa te suradnje sa zaposlenicima
  • sudjelovanje u poboljšanju procesa rada i razvoju HR procesa
  • razvoj, organizacija i provedba sustava integracije novozaposlenih (onboarding)
  • koordinacija procesa procjene i zapošljavanja novih radnika te sudjelovanje u razgovorima s kandidatima
  • sudjelovanje u provedbi organizacijskih promjena
  • usklađenost sa zakonskom regulativom te, po potrebi, konzultacije s pravnom službom
  • administracija radnopravnih dokumenata, dopisa i potvrda
  • priprema podataka za obračun plaće i unos satnice radnika u sustav

Profil kandidata:

  • minimalno 2 godine relevantnog iskustva u području ljudskih potencijala
  • analitičnost, IT pismenost i točnost
  • poznavanje zakonske regulative u području radnog prava
  • razvijene vještine rada s ljudima, slušanja i komunikacije
  • proaktivnost, usmjerenost na rezultate i timski uspjeh
  • engleski jezik u govoru i pismu

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
  • mentorstvo i upravljanje ciljevima
  • stjecanje iskustva u jedinstvenom turističkom naselju u Hrvatskoj
  • ugodnu radnu atmosferu

Ako smo Vas zainteresirali da se pridružite našem poduzetnom i vedrom timu, veselit će nas Vaša prijava na natječaj i sastanak na kojem ćemo otvoreno razgovarati o međusobnim očekivanjima.

Kao prvi korak, pozivamo Vas da se motivacijskim pismom i životopisom prijavite putem linka za prijavu.

Hvala Vam!

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Human Resources iznosi 1.057,81 EUR (7.970,10 kuna).