Send to friend

HR koordinator (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Proficio d.d. (Pine Beach Adriatic Eco Resort)
  • Address: Ulica Brune Bušića 45, 23211 Pakoštane
  • Web: https://www.pinebeach.hr/

(1 izvršitelj)

Opis posla:

  • sudjelovanje u razvoju i unapređenju HR procesa na razini Proficio Grupe
  • sudjelovanje u definiranju potreba za zapošljavanjem
  • upravljanje procesima selekcije i zapošljavanja novih radnika te pomoć prilikom intervjuiranja i odabira kandidata
  • koordinacija i provedba procesa uvođenja u posao
  • razvijanje sustava integracije novozaposlenih
  • razrada sustava/strategije pribavljanja novih i zadržavanja postojećih zaposlenika
  • organizacija i planiranje rada te unapređenje procesa rada i alata za rad
  • podrška menadžmentu i radnicima u procesu upravljanja učinkom
  • sudjelovanje u razvijanju sustava plaća, nagrađivanja i osobnih dostignuća zaposlenika
  • sudjelovanje u informativnim i motivirajućim razgovorima sa zaposlenicima
  • redovito praćenje ostvarenja plana zapošljavanja
  • planiranje edukacija u sklopu razvoja ili promjene karijere, organizacija i koordinacija internih i eksternih edukacija te upravljanje budžetom za edukacije
  • suradnja s vanjskim agencijama za zapošljavanje i državnim institucijama
  • izrada i praćenje radno pravne dokumentacije
  • sudjelovanje u izradi relevantnih internih akata
  • sudjelovanje u provedbi organizacijskih promjena
  • usklađenost sa zakonskom regulativom

Profil kandidata:

  • minimalno 3 godine relevantnog iskustva u području ljudskih potencijala
  • snalažljivost u procesu zapošljavanja i sposobnost za poboljšanje procesa pronalaska i procjene zaposlenika
  • poznavanje zakonske regulative u području radnog prava
  • izvrsne komunikacijske i interpersonalne vještine
  • proaktivnost, samostalnost i usmjerenost na rezultate
  • sklonost timskom radu
  • izražene organizacijske vještine i kritičko promišljanje
  • usmjerenost na detalje i ispravnu procjenu prilikom donošenja odluka
  • tečan engleski jezik u govoru i pismu

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
  • stručne edukacije
  • stjecanje iskustva u poduzeću s jedinstvenim doživljajem turizma na lokacijama u Hrvatskoj
  • ugodnu radnu atmosferu

Ako smo Vas zainteresirali da se pridružite našem poduzetnom i vedrom timu, veselit će nas Vaša prijava na natječaj i sastanak na kojem ćemo otvoreno razgovarati o međusobnim očekivanjima.

Kao prvi korak, pozivamo Vas da se motivacijskim pismom i životopisom prijavite putem linka za prijavu.

Hvala Vam!

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Human Resources iznosi 1.057,81 EUR (7.970,10 kuna).