Send to friend

Konobar (m/ž)

Zadar

Application deadline:

  • Hostel 4 you d.o.o.
  • Address: Domovinskog rata 2, 23000 Zadar

Svaki stanovnik Zadra i mnogi njihovi gosti zasigurno su čuli za Hotel IŽ. Nakon godina propadanja jedne od ikona Zadra, hotel IŽ vratio se u potpuno novom svjetlu. 2022 godine završetkom obnove hotela IŽ iz njegova kamena nastao je novi biser Zadra, Hotel A'mare. Nakon godina ulaganja i intenzivnog promišljanja Zadrani su dobili hotel na kojeg mogu biti ponosni. Da bi zadržali srce Zadra u hotelu osmislili smo ime A'mare koje je sinonim za vrlo poznatu povijesnu baštinu grada Zadra, višnju amarena koja je obilježila mnoge živote zadarskih obitelji.

Job description

Konobar poslužuje hranu i piće u ugostiteljskim objektima, priprema, održava i uređuje inventar ugostiteljskog objekta.

Opis posla:
- postavljanje i apserviranje stolova
- priprema ostalih prostora, uređaja i sredstava za usluživanje u skladu sa zahtjevima struke
- odgovornost za pravilan način ponude, prezentacije i posluživanja jela i pića
- odgovornost za prihvat gostiju u restoranu, njihovo posluživanje i ispraćaj gostiju u skladu s utvrđenim standardima i pravilima struke

Requirements

- osoba mora biti u stanju raditi kao timski igrač, ali i biti neovisna za rad bez nadzora
- poznavanje engleskog jezika i po mogućnosti još jedan strani jezik
- stručno i ljubazno ophođenje s gostima
- besprijekorna osobna higijena
- poželjno poznavanje i prezentacija vina

What we offer

- rad u aktivnom radnom okruženju
- konkurentne plaće u turizmu
- rad u smjeni od 6 sati (30h tjedno) ili rad u smjeni od 8 sati (40h tjedno)
- mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
- putni trošak
- osiguran 1 topli obrok

Job type:

Temporary, Permanent

Other

Categories:

Tourism (HoReCa)

Work areas:

Zadarska

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).