Send to friend

Elektromonter (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Končar - Inženjering d.o.o. za proizvodnju i usluge
  • Address: Fallerovo šetalište 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.koncar-ket.hr

Končar-Inženjering d.o.o. za proizvodnju i usluge se od osnutka1991.godine etabliralo kao respektabilna inženjering tvrtka s osnovnom djelatnošću inženjeringa pri izgradnji i rekonstrukciji složenih objekata i postrojenja u energetici, transportu, infrastrukturi i industriji uz proizvodnju, ugradnju, ispitivanje i puštanje u pogon, kako opreme društava iz grupe KONČAR, tako i cjelokupnih elektroenergetskih postrojenja te vlastitih IT rješenja digitalne transformacije.

Job description

Kako je znanje i iskustvo naših stručnjaka osnova naše uspješnosti, sektor montaže Končar - Inženjeringa d.o.o. za proizvodnju i usluge, s ciljem daljnjeg jačanja svoga stručnog tima, raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:

Elektromonter (m/ž) - više izvršitelja.

Opis posla: ugradnja /montaža opreme, uređaja i njihovih komponenti u elektro postrojenja u energetici i industriji.

Ključne odgovornosti su:
- ugradnja opreme, uređaja i njihovih komponenti u postrojenja
- polaganje i spajanje NN i VN kabela
- izgradnja kabelskih završetaka i spojnica, niskog i srednjeg napona
- tvornička izrada elektro-ormara
- ugradnja/montaža instalacija te vanjske i unutarnje rasvjete

Requirements

- SSS elektro smjera, elektrotehnika
- prednost imaju kandidati s radnim iskustvom i poznavanjem područja rada
- poznavanje jednog stranog jezika (prednost engleski jezik)
- komunikativnost, odgovornost, organizacijske sposobnosti i sklonost za timski rad, spremnost na putovanja i rad na terenu i visini, visoka motiviranost za postizanje rezultata

You can apply to this ad via application link or by letter in writing.

Contact info

Letter:

Končar - Inženjering d.o.o. za proizvodnju i usluge, Fallerovo šetalište 22, 10000 Zagreb

Professional qualification:

High school

Languages:

English (level vocal - advantage, level written - advantage)

Driving category:

B

What we offer

- ugovor o radu na određeno, odnosno puno radno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
- visoku stimulativnu plaću
- najviša zakonska dnevnica za rad na terenu, plaćen smještaj i prijevoz od tvrtke do gradilišta
- redovno radno vrijeme 40h tjedan, u izvanrednim situacijama radi se prekovremeno uz adekvatnu naknadu prekovremenih sati
- plaćeni troškovi gradskog i međugradskog prijevoza na posao i s posla
- mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja
- novčane nagrade/naknade kroz periodične isplate tijekom godine te druge brojne benefite za zaposlenike

Napomene: kontaktirani će biti samo kandidati izabrani u uži krug.

Ukoliko niste suglasni da Vaše osobne podatke obrađuje društvo Končar - Inženjering d.o.o. za proizvodnju i usluge, da ih pohrani u svojoj zaštićenoj bazi godinu dana od dana podnošenja prijave za posao te da Vas kontaktira ako zadovoljavate uvjete nekog drugog radnog mjesta istog društva, možete zatražiti brisanje ili ispravak osobnih podatka slanjem maila odgovarajućeg sadržaja putem linka za prijavu.

Molimo cijenjene kandidate da svoje prijave sa životopisom te preslikom diplome ili svjedodžbe o završenoj školi pošalju putem linka za prijavu.

Job type:

Temporary

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).