Send to friend

Elektroinstalater (m/ž)

Austrija, Njemačka

Application deadline:

  • ESIN PTUJ, inštalacije in druge storitve, d.o.o.
  • Address: Ulica heroja Lacka 10, 2250 Ptuj

Tvrtka Esin Ptuj d.o.o. već 10 godina uspješno surađuje s partnerima iz inozemstva (uglavnom Njemačke i Austrije) na području ugradnje fasadnih sustava i ugradnje električnih instalacija. Tijekom godina uspješno smo implementirali brojne projekte i stvorili pouzdane poslovne odnose s našim klijentima.

Traži se:

Elektroinstalater (m/ž) - više izvršitelja

OPIS POSLA:

  • izrada električne instalacije jake i slabe struje, električne rasvjete
  • ugradnja razvodnih ormara, priključnih elemenata, elektroopreme

UVJETI:

  • znanje njemačkog jezika je prednost, ali nije uvjet
  • poslodavac ima mogućnost zaposliti samo kandidate s EU državljanstvom

NUDIMO:​

  • dobra i redovita isplata
  • u slučaju tehničkog znanja, poznavanja stranog jezika i razumijevanja s ostatkom grupe mogućnost nadprosječnog plaćanja
  • radni odnos se zasniva na neodređeno ili određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • zaposlenje u ozbiljnoj i stabilnoj tvrtki
  • poslodavac osigurava i snosi troškove smještaja i prijevoza

Za prijavu na posao dostaviti životopis (s praktičkim iskustvom) putem linka za prijavu ali nazovite na +386 31 639 218.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).