Send to friend

Prodavač donjeg rublja (m/ž)

Varaždin

Application deadline:

  • Dević d.o.o.
  • Address: II. Rudeški ogranak 40, 10 000 Zagreb

Tvrtka Dević d.o.o. vodeći je proizvođač donjeg rublja sa 29 godina iskustva u proizvodnji sa svojih 12 trgovina i preko 1000 veleprodanjih kupaca širom Europe.

Job description

Tražimo prodavača donjeg rublja (m/ž) u trgovini Dević u Varaždinu, Pavlinska 3.

Opis posla:
- briga o trgovini i prodaji
- rad s kupcima
- preuzimanje i slaganje robe
- uređenje i čišćenje prodajnog i skladišnog prostora

Requirements

- komunikativnost, fleksibilnost i organiziranost
- smisao za rad sa strankama i za rad u timu
- osjećaj za odgovornost i zainteresiranost za rad
- minimalno radno iskustvo u trgovini od 3 godine
- poznavanje rada na računalu (MS Word, MS Excel) i PC kasi
- predanost i točnost u poslu

Skills:

Word, Excel

What we offer

- 6h dnevni rad
- svaka druga subota je neradna
- nedjelja neradna
- stalni radni odnos
- sigurna primanja
- mogućnost napredovanja
- nema prekovremenog rada

Job type:

Permanent

Other

Categories:

Sales

Work areas:

Varaždinska

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).