Send to friend

Dostavljač - C kategorija (m/ž)

Rijeka

Application deadline:

  • TRGOVAČKI OBRT "P & J"

Trgovački obrt "P&J" je osnovan 1994. godine. U 30 godina postojanja prošli smo transformaciju od lokalnog obrta i vinarije, preko veleprodaje pića do mreže Gastro Diskonata u tri županije gdje smo danas.

Djelatnost kojom se dominantno bavimo je snabdijevanje HORECA (hoteli, restorani, cafe barovi) kupaca s pićem, hranom, sredstvima za čišćenje, repro materijalom i sl.)

Sjajne rezultate koje smo do sada postigli dugujemo našem timu stručnih ljudi koji su orijentirani na uspjeh i postizanje vrhunskih rezultata.

Job description

Kako bismo odgovorili na izazove tokom sljedeće sezone, tražimo osobe za radno mjesto:

Dostavljač - C kategorija (m/ž).

Opis posla:
- isporučivanja robe ugostiteljskim objektima i našim diskontima
- ukrcaj i iskrcaj robe
- briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji
- vođenje brige o adekvatnom održavanju vozila

Requirements

- SSS/KV vozač motornog vozila
- prednost: kartica vozača za digitalni tahograf, KOD 95
- radno iskustvo na sličnim poslovima
- ljubaznost i profesionalni odnos sa kupcima

Professional qualification:

Skilled, High school

Driving category:

C

What we offer

- rad u prvoj smjeni
- mogućnost ostanka za stalno
- rad u pozitivnom okruženju uz konstantnu podršku kolega

Iskoristite priliku za suradnju s najboljima i pridružite se našem timu!

Svoj životopis možete poslati putem linka za prijavu.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na pokazanom interesu.

O daljnjem tijeku selekcije obavijestit ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Job type:

Temporary, Permanent

Salary:

2000 eur

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).