Send to friend

Asistent prodaje (m/ž)

Varaždin, Zagreb, Rijeka, Pula

Application deadline:

Job description

Muški brand Jeordie’s, koji trenutno ima 32 poslovnice širom regije, otvara novo radno mjesto na području Zagreba, Varaždina, Rijeke i Pule.

Traži se:

Asistent prodaje - više izvršitelja (m/ž).

Opis posla:
- rad sa kupcima
- rad na kasi i u pratećem programu
- slaganje robe
- zaprimanje robe
- briga o dućanu

Lokacije:
- Zagreb (CCO West, CCO East, Garden Mall, Avenue Mall, West Gate, Designer Outlet)
- Varaždin
- Rijeka
- Pula

Requirements

Kako bi ste bili dio našeg Jeordie’s tima, potrebno je da ispunjavate sljedeće uvjete:
- ljubaznost, izražene komunikacijske i pregovaračke vještine
- znanje engleskog jezika (nije obavezno)
- spremnost na timski rad, kolegijalnost i fleksibilnost
- volja za radom i svakodnevnim usavršavanjem
- poželjno je radno iskustvo

Languages:

English (level vocal - advantage, level written - advantage)

What we offer

- mogućnost napredovanja
- mogućnost stalnog zaposlenja

Job type:

Temporary

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).