Send to friend

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Fiscalis d.o.o. je društvo koje se bavi pružanjem računovodstvenih usluga te poreznog i poslovnog savjetovanja klijentima iz raznih područja djelatnosti, počevši od 2009. godine kada je društvo osnovano.

Job description

Obzirom na potrebu za proširenjem tima, tražimo kandidata za poziciju:

Samostalni računovođa (m/ž) - 1 izvršitelj/ica.

Opis poslova:
- samostalno vođenje poslovnih knjiga za nekoliko društava
- izrada godišnjih financijskih izvještaja društava u skladu sa aktualnim zakonskim propisima (Bilanca, Račun dobiti i gubitka, Novčani tijek, Bilješke uz financijske izvještaje), poreznih prijava (PD i PDV prijave) i drugih financijskih i statističkih izvještaja
- izrada izvještaja za HNB
- izrada internih izvještaja za potrebe menadžmenta
- osiguranje informacija i podataka za potrebe revizije
- savjetovanje klijenata u svakodnevnom poslovanju

Requirements

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS ekonomski smjer - prednost Računovodstvo i/ili Financije
- najmanje 3 godine radnog iskustva na složenim poslovima u računovodstvu
- odlično poznavanje aktualnih poreznih i drugih propisa
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno poznavanje rada na računalu (MS Office aplikacija, naročito Excel)
- poželjno (prednost) poznavanje rada u računovodstvenom programu Pantheon ili 4D Wand

Dodatna očekivanja:
- samoinicijativnost i preuzimanje odgovornosti
- detektiranje problema i samostalnost u rješavanju istih
- proaktivan pristup pri izvršenju zadataka i obveza
- spremnost na usvajanje novih znanja i kontinuirano usavršavanje

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

Years of work experience:

3

Languages:

English (level vocal - advanced, level written - advanced)

Skills:

MS Office

What we offer

- rad na neodređeno
- redovita i stimulativna primanja
- mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
- ugodno radno okruženje

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).