Send to friend

Prodavač delikatesa i pekare (m/ž)

Poreč, Pazin, Zadar, Split, Čakovec, Zaprešić, Vrbovec, Koprivnica

Application deadline:

  • Eurospin Hrvatska d.o.o.

Prodavač/ica delikatesa i pekare

Opis posla

  • rezanje i vaganje suhomesnatih proizvoda i sireva
  • briga o dostupnosti ponude suhomesnatih proizvoda i sireva
  • uređivanje pulta sa svježim proizvodima
  • pečenje i izlaganje pekarskih proizvoda

Nudimo ti

  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • sigurno radno mjesto
  • naknadu za topli obrok
  • plaćene troškove prijevoza
  • dodatno plaćen prekovremeni rad te rad noću i nedjeljom
  • stručno uhodavanje i obuku za preuzimanje radnih zadataka
  • mogućnost napredovanja i dodatnih primanja ovisno o trudu i ambicijama
  • pozitivno i dinamično okruženje
  • po želji, mogućnost putovanja i priliku za rad u drugim gradovima Hrvatske uz osiguran smještaj
  • rad u smjenama

Tvoj profil

  • SSS
  • poželjno prethodno radno iskustvo u radu s prehranom
  • usmjerenost na kupca

Poreč, Pazin, Zadar, Split, Čakovec, Zaprešić, Vrbovec

Kontakt

Ukoliko smo vas nadahnuli da se pridružite Eurospinu i budete među prvim zaposlenicima u našim trgovinama, pošaljite nam svoj životopis putem LINKA ZA PRIJAVU do 08.05.2024. Sve prijave bit će obrađene uz zajamčenu potpunu povjerljivost.

Bit će kontaktirani samo oni kandidati koji su ušli u uži krug.

Prijavom na oglas potvrđujem da sam pročitao/la, razumio/la i slažem se s uvjetima privatnosti i obrade podataka.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).