Send to friend

Djelatnik za rad na odjelu Energetika i inženjering (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Tvrtka Brodometalurgija d.o.o. Split je jedan od najvećih trgovaca tehničkim robama (građevinski materijali, metalurgija i metaloprerada, elektrika i energetika, oprema za vodovod i kanalizaciju, te oprema za uređenje interijera) u Republici Hrvatskoj. Između ostalih, u svom portfelju imamo zastupstvo renomirane inozemne firme u segmentu linijske odvodnje oborinskih voda.

Job description

Tražimo osobu za rad na odjelu Energetika i inženjering za rad u Zagrebu.

Opis posla:
- izrada i popunjavanje troškovnika za natječaje
- izrada ponuda (tehničkih i komercijalnih)
- komunikacija sa kupcima / dobavljačima
- slanje upita dobavljačima za ponude

Mjesto rada: Zagreb, Borongajska cesta 81 C

Requirements

- VŠS/VSS elektrotehnika
- dobro poznavanje rada sa MS Office alatima
- vozačka dozvola: B

Od kandidata očekujemo:
- preciznost, pouzdanost i odgovornost
- mogućnost rada po zadanim rokovima
- sposobnost prilagođavanja timskom radu
- izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- proaktivan odnos prema poslu

Prednost:
- poznavanje NN/SN sklopne opreme
- poznavanje rada u AutoCAD-u , EPLAN i sličnim alatima

You can apply to this ad via application link or by letter in writing.

Contact info

Letter:

Brodometalurgija d.o.o., Solinska 58, 21000 Split, s naznakom: "Za natječaj"

Professional qualification:

Bachelor's degree, Bachelor's degree, Professional Bachelor (of)

Languages:

English (level vocal - basic, level written - basic)

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

What we offer

- stalno zaposlenje uz probni rok
- dinamičan posao u kreativnom i ugodnom radnom okruženju
- mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja
- službeni mobitel

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će se kontaktirati.

Job type:

Temporary

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).