Send to friend

Voditelj skladišta (m/ž)

Varaždin

Application deadline:

Informacije o asortimanu i uslugama možete provjeriti na stranici poslodavca.

Job description

Tražimo odgovornu, proaktivnu, ambicioznu i motiviranu osobu za rad u dinamičnom okruženju za radno mjesto voditelja / voditeljice skladišta.

Opis poslova:
- vođenje inventurnog popisa imovine, sredstava i zaprimljenih sredstava, te evidenciju svih raspoloživih materijala u cijelom skladišnom prostoru i van njega
- narudžba potrebnog materijala, samostalno kao i po zaprimljenom nalogu ovlaštenih osoba
- održavanje urednost i reda na svom radnom mjestu, urednosti prostora radione i pripadajuće prostorije kao i uskladištene robe
- briga o čistoći skladišnog prostora i odlaganje otpada na predviđena mjesta
- transport robe službenim vozilima po danom nalogu
- utovarivanje, istovarivanje i vršenje pretovara robe
- zaprimanje robe uz kvalitativnu i kvantitativnu analizu artikala
- upravljanje viličarom

Lokacija rada: Varaždin, Cehovska ulica 1.

Requirements

- tražimo osobu s minimalno 1 godinu radnog iskustva rada u skladištu
- prednost kandidatima s tehničkom strukom
- položen ispit za upravljanjem viličarom je prednost
- odgovornost prema poslu
- organizirana osoba
- samoinicijativna osoba
- vozačka dozvola B kategorije.

Professional qualification:

Skilled, High school

Years of work experience:

1

Driving category:

B

What we offer

- rad u profesionalnom, poticajnom i dinamičnom radnom okruženju
- mogućnost osobnog razvoja i napredovanja
- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
- neradni vikendi
- rad u jednoj smjeni, prijepodne 08:00-16:00
- plaćeni putni troškovi
- Multisport pogodnosti
- redoviti team building i druženja
- službeni mobitel.

Svoje molbe i životopise šaljite putem linka za prijavu.

Job type:

Permanent

Other

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).