Send to friend

Inženjer elektrotehnike - projektant rasvjete / programer digitalnih instalacija (m/ž)

Varaždin

Application deadline:

Informacije o asortimanu i uslugama možete provjeriti na stranici poslodavca.

Job description

Tražimo odgovornu, proaktivnu, ambicioznu i motiviranu osobu za rad u dinamičnom okruženju za radno mjesto Inženjer elektrotehnike - Projektant rasvjete/programer digitalnih instalacija (m/ž).

Opis poslova:
- programiranje i projektiranje digitalnih instalacija
- način implementiranja digitalnih instalacija, izrada samostalnih projekata
- izrada projekta povećanja efikasnosti energetski učinkovitih LED izvora svjetla
- razvoj i projektiranje novih efikasnih digitalnih rješenja vezanih uz rasvjetu
- projektiranje rasvjetnih tijela u prostoru i izrada svjetlotehničkih proračuna
- suradnja s arhitektima i dizajnerima
- izrada troškovnika prema specifikaciji projektirane rasvjete

Lokacija rada: Varaždin, Cehovska ulica 1.

Requirements

- radno iskustvo nije obavezno ali je poželjno
- VŠS (elektrotehnika) ili ekvivalentno iskustvo u projektiranju rasvjete i sustava upravljanja rasvjetom
- odgovornost prema poslu
- samoinicijativna osoba
- dobro razvijene komunikacijske vještine
- samostalnost, sistematičnost i preciznost u radu
- kvalitetna kompjuterska pismenost (MS Office)
- poznavanje rada u AutoCAD
- poželjno poznavanje rada u Relux programu
- znanje engleskog jezika (u govoru i pismu)

Professional qualification:

Bachelor's degree, Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

Languages:

English (level vocal - advanced, level written - advanced)

Driving category:

B

Skills:

AutoCAD, MS Office

What we offer

- rad u profesionalnom, poticajnom i dinamičnom radnom okruženju
- mogućnost osobnog razvoja i napredovanja
- ugovor na neodređeno vrijeme nakon isteka probnog roka
- neradni vikendi
- plaćeni putni troškovi
- Multisport pogodnosti
- redoviti team buidling i druženja
- službeni mobitel i laptop.

Potrebno dostaviti životopis putem linka za prijavu.

Job type:

Permanent

Other

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).