Send to friend

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Adria grupa d.o.o.

ADRIA GRUPA je jedno od vodećih Facility management poduzeća u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo oko 1400 radnika različitih profila. Misija grupe je mi postojimo kako bi se naši klijenti posvetili svojem poslovanju.

Job description

Tražimo kuhara/kuharicu na pola radnog vremena, a u obzir dolazi i umirovljenik/umirovljenica.

Opis posla:
- samostalni rad na poslovima pripreme i podjele hrane u drugoj smjeni
- osiguravanje visoke razine usluge povećanjem kvalitete pripreme i prezentacije jela
- poznavanje HACCP sustava
- održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete
- radno vrijeme ponedjeljak-petak od 15-19 h

Mjesto obavljanja posla: Adria grupa, restorani zatvorenog tipa područje Zagreba.

Requirements

- KV - kuhar
- minimalno 3 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
- želja za radom u timu
- poželjna vozačka dozvola

Professional qualification:

Skilled

Years of work experience:

3

What we offer

- rad na neodređeno uz probni rad
- početak rada: odmah

Job type:

Permanent

Other

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).