Send to friend

Pomoćni radnik u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • Ledo plus d.o.o.
  • Address: Marijana Čavića 1a, 10 000 Zagreb

LEDO TE TRAŽI

POMOĆNI RADNIK U PROIZVODNJI (m/ž)

Lokacija: Zagreb

PRIJAVI SE ZA NAJSLAĐU SEZONU!

Tko smo mi?

Ledo plus je najveći proizvođač sladoleda i distributer smrznute hrane u Hrvatskoj. Naš tim čini više od 1.000 predanih profesionalaca koji svaki dan osiguravaju da potrošači mogu uživati u najboljim sladoledima i smrznutoj hrani najviše moguće kvalitete.

Ukoliko postaneš dio našeg tima, očekuje te:

Mogućnost
zaposlenja na
neodređeno

Dodaci na plaću

dodaci za smjenski rad
dodatak za topli obrok 100 EUR
fiksni mjesečni dodatak
troškovi prijevoza

Bonus

za odrađenu sezonu do 620 EUR neto

Opis posla

Pakiranje i kontrola proizvoda na tehnološkoj liniji
Priprema i ljepljenje ambalaže u procesu proizvodnje
Briga o čistoći tehnološke linije

Zahtjevi radnog mjesta

NKV/SSS
Radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima je prednost
Spremnost za rad u tri smjene
Marljivost, pouzdanost i odgovornost

Želiš li postati dio najslađeg tima, prijavi se putem linka najkasnije do 24.05.2024.

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).