Send to friend

Radnik za opće poslove (m/ž)

Split

Application deadline:

  • Tommy d.o.o.

ZAPOŠLJAVAMO RADNIKA ZA OPĆE POSLOVE

Prijavite se i postanite dio našeg uspješnog tima!

Mjesto rada:

Split

Opis poslova:

  • odgovara za održavanje zelenih površina (košenje, podrezivanje, zalijevanje, okopavanje i sl.)
  • održava sredstva rada
  • odgovara za čišćenje objekata i okoliša
  • obavlja jednostavne poslove održavanja
  • obvezno postupa sukladno važećim pravilnicima, odlukama i ostalim internim aktima Društva
  • obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:

  • NKV, SSS
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima održavanja objekata

Što nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • rad u dinamičnom, ugodnom i izazovnom okruženju
  • mogućnost edukacije, usavršavanja te profesionalnog razvoja

PRIJAVE:

  • putem linka za prijavu
  • putem pošte na Tommy d.o.o.
    Domovinskog rata 93,
    21000 Split,
    Služba ljudskih resursa

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).