Send to friend

Prodavač građevinskim materijalima (m/ž)

Poreč

Application deadline:

  • PLIMA d. o. o. za građenje i promet nekretninama
  • Address: Vukovarska 19, 52440 Poreč
  • Web: http://www.altum.hr

Turtka smo koja je osnovana 2004. godine i bavimo se primarno djelatnošću građenja. Izgradili smo brojne objekte na podrucju Poreča i okolice (Metro, Aquacolors, McDonalds Poreč i Rovinj, Petrol, Gasoil...) Zaposljavamo ukupno 80 djelatnika, a 2017. otvorili smo trgovinu građevinskog materijala Altum u Buićima. Trgovina ima 18 djelatnika. Posluje na podruju Poreča i okolice, Novigrada, Umaga, Rovinja, obujam posla nam je u porastu stoga tražimo nove članove tima.

Job description

Rad u našoj poslovnici građevinskog materijala u Poreču.

Opis posla:
- savjetovanje i usluživanje kupaca
- obrada, evidencija i arhiviranje poslovne dokumentacije
- planiranje i praćenje isporuka robe
- prodaja robe u veleprodaji i maloprodaji
- preuzimanje, sortiranje i slaganje robe
- rad na blagajni

Requirements

Professional qualification:

High school

Years of work experience:

0-1

Languages:

Croatian (level vocal - basic, level written - basic)

Driving category:

B

Skills:

Communication skills, Punctuality, Dexterity, poslovna komunikacija

What we offer

- mogućnost napredovanja u poslu
- stimulativna primanja
- plaća po dogovoru

Job type:

Permanent

Other

Categories:

Sales

Work areas:

Istarska

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).