Send to friend

Elektroinstalater / elektrotehničar / elektromonter / električar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • ELEKTROPULS d.o.o.
  • Address: Pokupska ulica 10, 10410 Velika Gorica

Tvrtka ELEKROPULS d.o.o. ima višegodišje iskustvo u izvođenju radova jake i slabe struje na stambenim i poslovnim objektima svih namjena. Prethodi mnogo uspješno završenih projekata, trenutno se izvode radovi na nizu projekata a pripremamo i niz novih projekata.

Job description

Zapošljavamo 2 izvršitelja na poziciji elektroinstalater / elektrotehničar / elektromonter / električar (m/ž).

Opis posla:
- montaža i spajanje FN elektrana (solarne elektrane)
- samostalno izvođenje svih vrsta elektroinstalacija
- spajanje i montaža elektroopreme i razvodnih ormara
- montaža i spajanje rasvjete, utičnica, prekidača, upravljanja
- instalacija videonadzora i protuprovale

Requirements

- radno iskustvo minimalno 1 godina
- samostalnost u radu
- pouzdan, marljiv, fokusiran, odgovoran
- spreman na timski rad

Years of work experience:

1

What we offer

- stalni radni odnos, probni rok 60 dana
- mogućnost edukacije, usavršavanja i napredovanja u struci
- mogućnost unapređenja ovisno o rezultatima i sposobnosti zaposlenika
- redovita i stimulativna primanja u skladu s iskustvom, znanjem, odgovornosti i rezultatima na radnom mjestu
- kvalitetni bonusi i stimulacije (božićnice, uskrsnice, regres, dodatak na djecu)
- profesinonalno i poticajno okruženje
- timski rad

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).