Send to friend

Skladišni radnik (m/ž)

Zagreb, Dugopolje, Rijeka

Application deadline:

  • Ledo plus d.o.o.
  • Address: Marijana Čavića 1a, 10 000 Zagreb

LEDO TE TRAŽI

SKLADIŠNI RADNIK (m/ž)

PRIJAVI SE ZA NAJSLAĐU SEZONU!

TKO SMO MI?

Ledo plus je najveći proizvođač sladoleda i distributer smrznute hrane u Hrvatskoj. Naš tim čini više od 1.000 predanih profesionalaca koji svaki dan osiguravaju da potrošači mogu uživati u najboljim sladoledima i smrznutoj hrani najviše moguće kvalitete.

OPIS POSLOVA

  • Utovar i istovar robe
  • Održavanje reda i propisanih higijenskih uvjeta u skladištu
  • Manipuliranje robom u skladištu i slaganje paleta
  • Kontroliranje ambalaže te obavještavanje nadređenih u slučaju oštećenja

ZAHTJEVI RADNOG MJESTA

  • NKV/SSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – prednost, nije uvjet
  • Osposobljenost za rad s viličarom – prednost, nije uvjet
  • Spremnost za rad u smjenama i u timu
  • Marljivost, pouzdanost i odgovornost

Dodaci na plaću
dodaci za smjenski rad dodatak za topli obrok 100 EUR fiksni mjesečni dodatak troškovi prijevoza

Mogućnost ostanka
nakon sezone

Bonus
za odrađenu sezonu od 900 EUR neto

Želiš li postati dio najslađeg tima, prijavi se putem linka najkasnije do 24.05.2024.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).