Send to friend

Inženjer elektrotehnike (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Eccos-inženjering d.o.o. je suvremena i visokotehnološka tvrtka te jedan od vodećih integratora sustava na projektima razvoja i implementacije sofisticiranih rješenja iz područja elektrotehnike, informatike i sigurnosti u Hrvatskoj i susjednim zemljama.

Naša rješenja namijenjena su izgradnji sigurnosnih sustava u industriji, zgradarstvu, financijskim ustanovama, energetici, prometu, zdravstvu, obrazovanju, turizmu i drugim područjima.

Posebno ističemo višegodišnju poslovnu suradnju s Europskom Komisijom u Bruxellesu, Belgija te širenje poslovanja na njemačko tržište putem tvrtke kćeri sa sjedištem u Kölnu, Njemačka.

Smatramo kako je zadovoljstvo zaposlenika jedan od najvažnijih faktora za razvoj i napredovanje poslovanja, stoga kontinuiranim obrazovanjem i usavršavanjem svojih zaposlenika iste upoznajemo s najsuvremenijim tehnologijama i novim trendovima tehnološkog razvoja, pružamo mogućnost profesionalnog napretka te stimulativnim primanjima i dodatnim pogodnostima stvaramo kvalitetne uvjete za rad svih naših zaposlenika.

Job description

Zapošljavamo inženjere elektrotehnike (m/ž) kojima nudimo priliku za rad na području Republike Hrvatske.

Opis posla:
- praćenje izvođenja radova
- nadzor nad radom kooperanata te komunikacija sa drugim sudionicima na projektu
- kontrola i priprema dokumentacije za tehnički pregled

Requirements

- VŠS/VSS elektrotehničkog smjera
- radno iskustvo prednost, ali nije uvjet
- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika

Professional qualification:

Bachelor's degree, Bachelor's degree, Professional Bachelor (of), Master's degree, Master's degree, Specialist of

Languages:

English (level vocal - advantage, level written - advantage), German (level vocal - advantage, level written - advantage)

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Outlook

What we offer

- stimulativna primanja te kontinuirano povećanje istih sukladno profesionalnom napretku
- stimulacije za izvrsnost, prigodne nagrade (božićnica, uskrsnica, regres, darovi za djecu i sl.) ovisno o poslovnim rezultatima društva
- godišnji sistematski pregledi i cjelogodišnji popusti na liječničke preglede kod ugovorne zdravstvene ustanove
- mogućnosti unaprjeđenja ovisno o sposobnostima i interesu zaposlenika
- uz mogućnost rada u zemljama EU (Njemačka, Belgija) nudimo fleksibilnost po pitanju trajanja rada (rotacija) ovisno o dinamici projekta uvažavajući potrebe samog radnika te osiguravamo besplatan prijevoz, smještaj i povratak u RH
- edukacije prema razvojnim smjerovima tvrtke te vlastitim preferencijama radnika (stručna usavršavanja, certifikacije, konferencije, tečajevi, webinari, seminari i sl.)
- tečajevi stranih jezika u prostorijama Poslodavca
- profesionalno, prijateljsko i poticajno radno okruženje, rad u timovima motiviranih i kvalitetnih stručnjaka

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).