Send to friend

Referent za iznajmljivanje vozila (m/ž)

Zadar, Zagreb, Split

Application deadline:

  • Nezavisna auto mreža d.o.o.
  • Address: Medulinska cesta 28c, 52100 Pula (Pola)

Tvrtka Nezavisna Auto Mreža d.o.o. zastupnik je međunarodne franšize autoUnion rent a cara u Hrvatskoj, a koja svoje poslovanje vrši na više lokacija. Cilj nam je pružati kvalitetnu uslugu i ostvariti potpuno zadovoljstvo naših klijenata.

Job description

Tražimo djelatnike u našim poslovnicama Zadar, Zagreb i Split. Ukoliko se pronalazite u opisu posla i vjerujete da možete pridonijeti u ostvarenju našeg cilja prijavite se na oglas.

Opis posla
- dinamičan posao iznajmljivanja vozila uz puno kontakta s domaćim i stranim korisnicima
- otvaranje i zatvaranje ugovora, te naplata istih
- kontrola ispravnosti i čistoće vozila
- svakodnevno vođenje blagajne i arhiviranje ugovorne dokumentacije
- obrada upita putem e-mail i telefona

Mjesto rada:
- Zračna luka Zadar, blizina Zračne luke Zagreb, blizina zračne luke Split

Requirements

- fleksibilnost prema radnom vremenu koje uključuje rad u smjenama , kao i rad vikendom, praznicima
- sklonost poslovima koji uključuju komunikaciju s ljudima, rukovanje vozilima, te administrativne poslove
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- znanje rada na računalu
- prodajno orijentirana i komunikativna osoba

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

Languages:

English (level vocal - advanced, level written - advanced)

Driving category:

B

Skills:

MS Office

What we offer

- rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
- ugovor na određeno uz mogućnošću rada na neodređeno
- interna edukacije komunikacijskih i prodajnih vještina
- mogućnost dodatne zarade kroz bonuse temeljene na prodajnim rezultatima

Životopis na hrvatskom i engleskom jeziku poslati isključivo putem linka za prijavu.

Prilikom prijave obavezno navesti lokaciju za koju se prijavljuje.

Na razgovor će biti pozvani oni kandidati koji prođu predselekciju.

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).