Send to friend

Prodavač na prodajnom mjestu (m/ž)

Zagreb, Stupnik, Samobor, Sveta Nedelja, Sveti Križ Začretje, Karlovac, Ozalj, Čeglje, Jastrebarsko, Rijeka, Tuhobić, Delnice, Rupa, Crikvenica, Buzet, Umag, Savudrija, Poreč, Labin, Vrsar, Pula, Vodnjan, Novigrad (Istarski), Otočac, Perušić, Zadar...

Application deadline:

  • PETROL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i prijevoz nafte i naftnih derivata

Kod nas sjajna energija nalazi svoje mjesto. I ljudi. Upustite se u dinamično radno okružje u kojem timovi rade povezano.

GRUPA PETROL zapošljava:

Lokacija
Zagreb, Stupnik, Samobor, Sveta Nedelja, Sveti Križ Začretje, Karlovac, Ozalj, Čeglje, Jastrebarsko, Rijeka, Tuhobić, Delnice, Rupa, Crikvenica, Buzet, Umag, Savudrija, Poreč, Labin, Vrsar, Pula, Vodnjan, Novigrad (Istarski), Otočac, Perušić, Zadar, Benkovac, Petrčane, Šibenik, Vodice, Split, Kaštela, Trnbusi, Blato na Cetini, Ploče, Makarska, Dubrovnik, Galižana, Pazin, Malinska (Krk), Koprivnica, Kutina, Desinec, Požega, Delnice, Ivandvor, Đakovo, Kraljevica

POTREBNE VJEŠTINE I ZNANJA:

  • završena srednja škola (SSS, KV)
  • razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • spreman na rad u smjenama

POTREBNO ISKUSTVO:

  • radno iskustvo u maloprodaji (poželjno, nije uvjet)

OPIS RADNOG MJESTA:

  • rad na blagajni i usluživanje kupaca
  • slaganje robe i punjenje polica
  • prodaja i služenje iz ugostiteljske ponude
  • održavanje urednosti prodajnog mjesta

ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA:

  • provođenje svih postupaka na prodajnom mjestu u skladu s uputama (priprema, prodaja i posluživanje hrane, pića i ostalih proizvoda, stručno savjetovanje, naručivanje robe i briga o zalihama, prijem robe, kontrola, vođenje, praćenje evidencije prodaje, unapređivanje prodaje proizvoda...)
  • odgovornost za manjkove i inventurne razlike, nastale iz poslovanja te provedbu redovitih i izvanrednih inventura
  • obavljanje radnih zadataka u skladu sa važećim propisima, uputama i dobrom poslovnom praksom

NUDIMO TI:

Božićnica

Uskrsnica

Regres

Potpora za novorođenče

Multisport kartica

Naknada za topli obrok

Plaćen trošak prijevoza

Mogućnost napredovanja

Jubilarne nagrade

Nagrada za rezultate rada

Sustavno uhodavanje u posao

Godišnja nagrada za najboljeg prodavača

Nagrada za zvijezdu tajne kupnje

Nagrada za iznadprosječnu kvalitetu poslovanja

Sezonski dodatak 01.04.-30.09.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).