Send to friend

Konobar na prodajnom mjestu (m/ž)

Sveti Križ Začretje, Stupnik, Rijeka, Rupa, Perušić (odmorište Janjče), Benkovac (odmorište Nadin), Zadar, Poreč, Pula, Vodnjan, Banjole, Čeglje, Ozalj, Samobor, Pazin

Application deadline:

  • PETROL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i prijevoz nafte i naftnih derivata

Kod nas sjajna energija nalazi svoje mjesto. I ljudi. Upustite se u dinamično radno okružje u kojem timovi rade povezano.

GRUPA PETROL zapošljava:

Lokacija

POTREBNE VJEŠTINE I ZNANJA:

  • NKV/NSS/SSS prednost smjer konobar
  • znanje jednog stranog jezika
  • sposobnost samostalnog i timskog rada
  • odgovornost, pouzdanost, komunikativnost

POTREBNO ISKUSTVO:

  • radno iskustvo u maloprodaji ili ugostiteljstvu (poželjno, nije uvjet)

ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA:

  • izvođenje svih postupaka na prodajnom mjestu u skladu s uputama
  • poznavanje i izvođenje propisa s područja protupožarne zaštite, zaštite i zdravlja na radu, zaštite okoline te uputama za sigurno rukovanje prehranom (HACCP)
  • pomoć pri obrazovanju i osposobljavanju novog kadra

NUDIMO TI:

Božićnica

Uskrsnica

Regres

Potpora za novorođenče

Multisport kartica

Naknada za topli obrok

Plaćen trošak prijevoza

Mogućnost napredovanja

Jubilarne nagrade

Nagrada za rezultate rada

Sustavno uhodavanje u posao

Godišnja nagrada za najboljeg prodavača

Nagrada za zvijezdu tajne kupnje

Nagrada za iznadprosječnu kvalitetu poslovanja

Sezonski dodatak 01.04.-30.09.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).