Send to friend

Djelatnik u odjelu održavanja poslovnica (m/ž)

Rijeka

Application deadline:

  • Hattrick-PSK društvo s ograničenom odgovornošću za priređivanje igara na sreću
  • Address: Sv. Leopolda Mandića 14, 21204 Dugopolje
  • Web: http://www.ps-kladionica.hr

Hattrick-PSK d.o.o. je regionalna kompanija nastala spajanjem Hattrick-a i Prve sportske kladionice, a na hrvatskom je tržištu prisutna već više od 20 godina te zapošljava više od 900 zaposlenika.

Svojim zaposlenicima pruža mogućnost kontinuiranog učenja i osobnog razvoja te stjecanja suvremenih iskustava u u radu.

Uslijed širenja poslovanja, Hattrick-PSK d.o.o. je kontinuirano u potrazi za novim talentima. Malo je poznato da je industrija sportskog klađenja i pripreme igara na sreću kompleksna industrija, koja nudi dinamičnu karijeru u brojnim područjima.

Pozivamo Vas da nam se pridružite na poziciji:

Rijeka

Opis poslova i odgovornosti:

  • aktivno poznavanje rada sa jakom i slabom strujom
  • obavljanje poslova opremanja poslovnih prostora
  • održavanje poslovnih prostora u odgovarajućem stanju i koordiniranje tih poslova s Voditeljem održavanja
  • obavljanje primopredaje opremljenih poslovnih prostora i inventarnih brojeva osnovnih sredstava i sitnog inventara
  • vođenje evidencije o korištenju službenog vozila
  • vođenje skrbi o održavanju i servisiranju službenog vozila
  • spremnost na terenski rad na području RH
  • obavljanje ostalih poslova i zadataka temeljem naloga i upute neposredno nadređenog

Prijavite se ako:

  • imate tehničku struku
  • poznajete rada na računalu
  • imate izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • posjedujete vozačku dozvolu B kategorije
  • ste timski igrač te snalažljivi u poslu

Nudimo Vam:

  • godišnji bonus
  • priliku za profesionalni i osobni razvoj kroz brojne interne i eksterne edukacije
  • ugodna radna atmosfera i iskrena komunikacija na svim razinama
Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).