Send to friend

Administrator (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Mjesto rada: Zagreb

Poduzeće TIM 360 d.o.o. osnovano je 2012. godine sa sjedištem u Zagrebu. Zajedno sa svojim partnerskim tvrtkama aktivno djeluje na području Hrvatske i Slovenije. Ostvarujemo izvrsne poslovne rezultate i suradnje s globalnim partnerima poput SonyPlaystation, Steam, DM, Decathlon, IKEA, Intersport te mnogim drugim partnerima. Poduzeće TIM 360 d.o.o. je najveći agregator doživljaja i vrijednosnih bonova u regiji s preko 250.000 zadovoljnih kupaca popularnih brandova SelectBox, SelectCard i SuperCard. Svojim inovacijama neprestano razvija nove i podiže kvalitetu postojećih proizvoda.

Opis posla:

  • svakodnevna komunikacija s kupcima i partnerima
  • podrška korisnicima putem e-maila i telefona
  • zaprimanje poziva
  • izvršavanje rezervacija usluga
  • administracija korisnika i partnera putem CMS sučelja
  • obrada online narudžbi
  • izrada računa za web shop narudžbe
  • obrada ulazne i izlazne pošte
  • priprema robe za slanje u trgovine
  • ostala administrativna zaduženja

Nudimo:

  • puno radno vrijeme
  • kontakt s priznatim domaćim i stranim tvrtkama
  • izazov pri su-ostvarivanju novih projekata
  • priliku za napredovanje
  • dinamičan, iskusan, motiviran i ugodan tim

Od kandidata očekujemo:

  • SSS/VŠS/VSS
  • izvrsne analitičke vještine i organizacijske sposobnosti
  • visoka razina informatičke pismenosti
  • odlično znanje rada s MS Office paketom
  • visoka motiviranost za rad u dinamičnom, zahtjevnom i poticajnom okruženju
  • odgovornost, proaktivnost i usmjerenost na rezultate uz razvijenu poslovnu etiku
Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).