Send to friend

Voditelj realizacije na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)

Primorsko-goranska županija, Istarska županija

Application deadline:

  • GEBERUNG d.o.o.
  • Address: Žnjidari 95, 51211 Jušići

Tvrtka GEBERUNG d.o.o. se bavi izgradnjom optičke infrastrukture i projektiranjem elektrotehničkih i telekomunikacijskih sustava i prodajom telekomunikacijskih usluga na teritoriji Primorsko-goranske i Istarske županije.

Job description

Uslijed angažiranja na novim projektima i povećanog obima posla tražimo nove suradnike na poziciji:

Opis posla:
- nadzor nad zaposlenicima na gradilištu i vođenje njihova rada te odgovornost za učinkovitost
- nadzor nad izvođenjem svih radova, uz kontrolu kvalitete i detalja izvedbe i gradilišnih procesa
- odgovornost za provođenje ZNR na gradilištu i održavanje čistoće i urednosti na gradilištu
- vođenje poslova izgradnje i održavanja telekomunikacijske infrastrukture
- vođenje zaposlenika i vanjskih partnera
- organizacija pripremnih radova na gradilištu
- nadzor nad izvođenjem radova
- koordinacija većeg broja izvođača na gradilištu
- rad s projektnom dokumentacijom
- analize i izrada izvještaja
- rad u aplikacijama za praćenje realizacije
- odgovornost za točnost podataka
- ažuriranje tehničke dokumentacije telekomunikacijske infrastrukture
- obavljanje drugih poslova sukladno poslovnim potrebama i naravi posla pripadajućeg radnog mjesta i poslovnog područja
- upravljanje resursima, uključujući preuzimanje naručene robe i usluga, koje se isporučuju izravno na gradilište
- kontrola i koordinacija rada podizvođača, održavanje dobrih odnosa s podizvođačima

Requirements

- SSS
- volja za učenjem, marljivost i kolegijalnost
- organiziranost i pedantnost
- tehnička znanja o izvedbi svih faza grubih radova i završnih radova
- predispozicije za vještinu vođenja grupe radnika i davanje radnih zadataka uz usmjeravanje radnika
- aktivno korištenje programa AutoCAD i MS Office
- samostalnost i odgovornost u organizaciji i radu
- vozačka dozvola B kategorije
- razumijevanje ZNR

Professional qualification:

High school

Driving category:

B

Skills:

AutoCAD, MS Office

What we offer

- ugodnu radnu atmosferu
- službeni automobil
- mogućnost napredovanja
- konkurentna, stimulativna zarada
- dodatne bonuse u skladu sa ostvarenjem zadatog cilja

Ukoliko ste zainteresirani za ovu poziciju, pošaljite životopis putem linka za prijavu.

Veselimo se što ćete postati dio našeg tima.

Job type:

Temporary, Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).