Send to friend

Administrator (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

BDO Infokorp je vodeća tvrtka na području računovodstva, obračuna dohotka, poreznog i poslovnog savjetovanja u Hrvatskoj. Naši klijenti svoj puni potencijal mogu postići samo ako se mogu usredotočiti na svoj temeljni posao, a administrativnu podršku povjere nama. Ovo je početničko radno mjesto. Od vas ćemo očekivati da pomažete iskusnijim kolegama u redovitim poslovima te postepeno učite i osamostaljujete se u jednom ili više naših domena stručnosti.

Zagreb

Što nudimo:

  • fleksibilno radno vrijeme
  • hibridni model rada
  • podršku za razvoj i edukaciju
  • prostor za profesionalni napredak
  • kolegijalnu suradničku radnu atmosferu
  • rad sa svjetski poznatim i renomiranim klijentima
  • mogućnost korištenja MultiSport programa
  • naknadu putnih troškova

Opis poslova:

  •  pružanje podrške iskusnijim kolegama u zadacima koji vam budu dodijeljeni
  •  postepeno preuzimanje zadataka veće razine složenosti
  •  učenje o teoriji i praksi obračuna dohotka, računovodstva i poreznog sustava

Nužni uvjeti:

  • minimalno srednja stručna sprema
  • aktivno samostalno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno korištenje MS Office alata, posebice Excela
  • iskreni osobni interes za obračun dohotka, računovodstva i/ili poreze
  • spremnost na timski rad

Smatrat će se prednošću:

  • obrazovanje ekonomskog usmjerenja i visoke stručne spreme
  • poznavanje rada u računovodstvanim programskim rješenjima
  • vještine upravljanja vremenom i rokovima
  • sistematičnost
  • savjesnost

Prijavite se putem linka: PRIJAVA

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).