Send to friend

Blagajnik likvidator (m/ž)

Poreč

Application deadline:

  • Istarska kreditna banka Umag d.d.

U Istarskoj kreditnoj banci Umag d.d. kontinuirano radimo na razvoju poslovanja i angažiranju kvalitetnog stručnog osoblja te Vas pozivamo da nam se pridružite.

Objavljuje se natječaj za zasnivanje radnog odnosa u Poslovnom centru Poreč-Pazin, Podružnici Poreč za radno mjesto

Blagajnik likvidator (m/ž) - dva (2) izvršitelja

Opis poslova:

  • poslovi pružanja usluga i prodaje proizvoda Banke fizičkim i pravnim osobama,
  • izvršavanje financijskih transakcija klijenata Banke – zaprimanje pologa i isplate sa računa u Banci, zaprimanje naloga za plaćanje, otvaranje računa, mjenjački poslovi i poslovi s ovlaštenim mjenjačima, doznake za fizičke i pravne osobe, upravljanje gotovinom u blagajni, ažuriranje promjena po računu,
  • kontaktiranje klijenata radi naplate potraživanja fizičkih osoba

Uvjeti:

  • srednja stručna sprema, završen prediplomski ili diplomski studij, ekonomskog usmjerenja
  • poznavanje rada na računalu
  • poznavanje engleskog i/ili talijanskog jezika
  • komunikacijske sposobnosti
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Uz prijavu kandidati su dužni dostaviti:

  • zamolbu
  • životopis
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika svjedodžbe/diplome)

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme u trajanju od 12 mjeseci.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.
Prijave zainteresiranih kandidata s potrebnom dokumentacijom zaprimaju se zaključno s danom 15. svibnja 2024. godine.

Napomena: dostavljene podatke u svrhu natječaja Banka čuva u svojoj bazi podataka dvije godine. Ukoliko s time niste suglasni molimo da to navedete u svojoj prijavi.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Banking iznosi 929,59 EUR (7.004,01 kuna).