Send to friend

Prodavač (m/ž)

Pula, Zadar

Application deadline:

  • ORDIZAG trgovina d.o.o.
  • Address: Mihanovićeva 16, 10000 Zagreb
orsay

Ordizag trgovina d.o.o. je tvrtka koja se bavi maloprodajom ženske odjeće robne marke ORSAY. U Republici Hrvatskoj imamo 13 trgovina.

Zapošljavamo djelatnika na radnom mjestu:

Lokacija:

Pula, Zadar

Opis radnog mjesta >

  • savjetovanje i briga o kupcu tijekom prodajnog procesa
  • preuzimanje i slaganje robe
  • točno i uredno izvršavanje zadanih zadataka
  • uređenje i čišćenje prodajnog i skladišnog prostora
  • rad na blagajni
  • rad na puno i nepuno radno vrijeme

Potrebni uvjeti >

  • SSS
  • napredno poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje korištenja MS Office paketa i interneta

Što nudimo >

  • naknada za topli obrok
  • naknada putnih troškova

Ako se vidite na ovoj poziciji, pozivamo Vas da se prijavite putem linka za prijavu najkasnije do 08.05.2024.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).