Send to friend

Prodavač na benzinskoj postaji (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • ZAGREBAČKI PROMETNI ZAVOD društvo s ograničenom odgovornošću
  • Address: LJUBLJANSKA AVENIJA 1, 10000 ZAGREB
  • Web: http://www.zplus.com.hr/

Zagrebački prometni zavod d.o.o. je tvrtka s dugogodišnjim iskustvom u uslužnom sektoru i prometnoj industriji. Na području grada Zagreba uspješno smo učvrstili svoju poziciju na tržištu energenata.

Dinamičnost, fleksibilnost, spremnost na učenje i nove izazove ključne su karakteristike naših zaposlenika koji nam omogućuju da postanemo jedan od lidera na području energetike.

Job description

Zbog konstantnog širenja poslovanja, u potrazi smo za novim kadrovima.

Opis posla:
- prodaja naftnih derivata i ostale robe iz asortimana
- preuzimanje robe, kontrola ispravnosti zaprimljene robe i rokova
- izlaganje robe na police
- izrada smjenskih i dnevnih obračuna prodaje
- vođenje brige o urednosti i izgledu prodajnog mjesta

Requirements

- završena SSS
- prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- komunikacijske vještine
- osnovno znanje rada na računalu

Professional qualification:

High school

What we offer

- prosječna neto plaća cca 1020 EUR
- rad u dinamičnom okruženju
- rad u dvije smjene
- plaćeni mjesečni troškovi prijevoza
- dodatak za topli obrok
- prigodni dodaci na plaću (dar za Uskrs, božićnica, dar za dijete)

Job type:

Permanent

Salary:

From 1020 eur

Other

Categories:

Sales

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).