Send to friend

Monter u proizvodnji plovila (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Poduzeće “Ris Marine d.o.o.” bavi se proizvodnjom i prodajom gumenjaka. Također nudi servise i sve vrste popravaka plovila. Registrirano je 2006. godine.

Naše gumenjake smo doveli na visoku razinu kvalitete čiji su dokaz dugotrajnost i zadovoljni kupci.

Kvaliteta naših gumenjaka je potvrđena i certifikatima HRB (Hrvatskog registra brodova), certifikatima IMCI (International Marine Certification Institute) te certifikatima Germanischer Lloyd-a – EU-Certification for Recreational Craft.

Job description

Traži se:

Monter opreme na plovilima (m/ž).

Opis posla:
- ugradnja pogonskih sklopova na plovila

Requirements

- srednja stručna sprema
- poželjna zanimanja: autolakirer, automehaničar, stolar, električar ili drugo odgovarajuće zanimanje
- prethodno iskustvo: minimalno 1-3 godina na poslovima poželjnih zanimanja
- osnovne usmene i pisane komunikacijske vještine
- sposobnost korištenja odgovarajućih strojeva i opreme
- točnost i urednost
- timski rad
- želja za učenjem i usavršavanjem

Professional qualification:

High skilled, High school, Bachelor's degree

Years of work experience:

1-3

Languages:

Croatian (level vocal - native language, level written - native language)

What we offer

- prilika za razvojem i napredovanjem u karijeri
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- minimalno 25 dana godišnjeg odmora
- naknada za prijevoz

Ako želite biti dio našeg tima, molimo vas da se prijavite i budite spremni na uzbudljivo putovanje u svijet inovacija u brodarskoj industriji.

Job type:

Permanent

Salary:

From 1500 to 2000 eur

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).