Send to friend

Leasing asistent za rad u uredu u Sektoru Prodaje / Pripravnik (m/ž/d)

Osijek

Application deadline:

OTP leasing d.d. uspješna je i ugledna financijska institucija. Usredotočeni smo na kontinuirani razvoj i izvrsnost, primjenjujemo visoke standarde društvene odgovornosti i održivosti i njegujemo raznolikost.

Mi u OTP leasingu želimo predvoditi inovacije i svojim klijentima osigurati digitalno napredna i suvremena rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio naše uspješne priče, javite nam se!

Rad na određeno vrijeme (zamjena za porodiljni dopust)

Mjesto rada: Osijek

Opis posla:

  • Izrada informativnih ponuda te dogovaranje uvjeta financiranja po mjeri klijenta
  • Zaprimanje i obrada dokumentacije potrebne za kreditnu obradu
  • Potpisivanje ugovora s klijentima te preuzimanje i kontrola instrumenata osiguranja i ostale ugovorne dokumentacije
  • Organizacija plaćanja, osiguranja, isporuke i registracije objekata leasinga
  • Pribavljanje i distribucija svih potrebnih dokumenata u originalu
  • Komunikacija s klijentima i rješavanje prigovara klijenata
  • Izrada različitih izvještaja i posebnih evidencija

Kvalifikacije i tehnička znanja:

  • Završen fakultet - smjer Ekonomija
  • Napredno znanje rada na računalu (MS Office)
  • Osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Od kandidata očekujemo:

  • Sposobnost rješavanja problema, određivanje prioriteta, proaktivnost
  • Visoku motivaciju za daljnje učenje i usavršavanje
  • Fokus na kvalitetu i rokove
  • Pouzdanost

Što vam mi nudimo:

  • Mentoriranje i redovite edukacije
  • Poticanje rada u timu i timskog duha
  • Work life balance
  • Fleksibilno radno vrijeme

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da svoje ponude upotpunjene životopisom, dostavite do 05.05.2024. putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Banking iznosi 929,59 EUR (7.004,01 kuna).