Send to friend

Čistačica / čistač

Sesvete

Application deadline:

Pridruži se tvrtki Nipro PharmaPackaging Hrvatska na poziciji:

Nipro PharmaPackaging Hrvatska d.o.o. vodeći je proizvođač staklene ambalaže za farmaceutsku industriju s dugogodišnjim iskustvom. Od 2021. godine poslujemo u sastavu grupacije Nipro Corporation Japan te bilježimo dodatni rast i razvoj zahvaljujući investicijama u nove proizvodne linije i moderne tehnologije. Naši partneri su najveće farmaceutske tvrtke koje nas prepoznaju po kvaliteti proizvoda te poslovanju koje temeljimo na najvišim standardima.

OPIS POSLA:

  • Čišćenje poslovnih prostora i zajedničkih prostorija, sanitarnih čvorova i dijelova proizvodnje
  • Ručno i strojno čišćenje podova i drugih površina
  • Briga o redovitoj i pravovremenoj opskrbi sanitarnih čvorova toaletnim papirom i ostalim higijenskim potrepštinama
  • Briga o cvijeću i raslinju
  • Rad u prvoj smjeni, uključivo subotom

UVJETI:

  • Završena srednja škola je prednost, ali nije uvjet
  • Prednost je iskustvo u radu na sličnim poslovima
  • Spremnost na rad u dinamičnom proizvodnom okruženju
  • Odgovornost, proaktivnost i samostalnost te sklonost timskom radu
  • Spremnost na rad subotom (slobodni dani su nedjelja i ponedjeljak)

ŠTO NUDIMO:

  • Stabilan posao i dinamično radno okruženje u brzorastućoj tvrtki
  • Detaljno uvođenje u posao
  • Nagrade zaposlenicima za inovacije i unaprjeđenje poslovnih procesa
  • Plaćeni prijevoz i dodatak za prehranu
  • Božićnicu, uskrsnicu, regres
  • Osigurani parking za aute i natkriveni parking za bicikle
  • Dodatno uvećanje plaće za ostvareni minuli rad i druge pogodnosti prema Kolektivnom ugovoru

Ako se prepoznaješ u gornjem opisu i želiš rasti s nama želimo te upoznati. Pošalji zamolbu i životopis putem linka za prijavu i dođi nam na razgovor.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Other iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).