Send to friend

Strojarski tehnolog (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

KONČAR-MES d.o.o. dio je Grupe KONČAR s dugogodišnjom tradicijom proizvodnje, razvoja i prodaje elektromotora i industrijskih ventilatora.
Vlastitom proizvodnjom, unapređenjem tehnologija, razvojem proizvoda te ulaganjem u stručna znanja i kompetencije naših zaposlenika uspješno se prilagođavamo zahtjevima kupaca i tržišnim promjenama što potvrđuje i činjenica da smo na samom vrhu proizvođača elektromotora i pogona u regiji.

U KONČAR-MES-u postoji stalna potreba za obrazovanim, proaktivnim i talentiranim ljudima koji žele biti dio dinamičnog, transparentnog i proaktivnog okruženja. Ukoliko smatrate da možete pridonijeti našem razvoju i uspjehu pozivamo Vas da se prijavite za radno mjesto:

Opis posla:

  • Projektiranje tehnološkog procesa strojne obrade (redoslijed operacija, izbor alata i režima obrade, konstrukcija naprava)
  • Razvoj pogonske tehnologije i režima strojne obrade
  • Predlaganje, uvođenje i primjena novih tehnoloških postupaka i materijala te odabir alata i pribora
  • Izrada tehničke i tehnološke dokumentacije
  • Kontrola kvalitete izrade te provedba korektivnih aktivnosti
  • Analiza i obrada zapisa o kvaliteti
  • Priprema i izrada radne dokumentacije iz područja rada

Uvjeti radnog mjesta:

  • Mag. Ing. / Bacc. ing strojarstva – smjer: Proizvodno inženjerstvo
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima tehnologije strojne obrade
  • Aktivno korištenje programskih paketa MS Office i CAD alata
  • Znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo od kandidata:

  • Odgovornost i predanost poslu
  • Organiziranost i sposobnost utvrđivanja prioriteta
  • Analitičnost i pedantnost u radu
  • Fleksibilnost
  • Rad u timu

Što nudimo:

  • Uvođenje u posao uz podršku mentora
  • Profesionalni razvoj i stručne edukacije iz područja rada
  • Redovita konkurentna primanja i stimulativno nagrađivanje
  • Naknada troška prijevoza i sufinanciranje prehrane
  • Prigodne isplate i novčane potpore (uskrsnica, regres, božićnica, jubilarna nagrada, potpora za novorođenče, dar djetetu povodom sv. Nikole)
  • Godišnja nagrada za poslovni rezultat Društva
  • Dinamično okruženje
  • Timski rad
  • Balans privatnog i poslovnog života
Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).