Send to friend

Mehaničar u proizvodnji (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Address: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr
Manpower Hrvatska za svoga klijenta, najvećeg i najstarijeg proizvođača jakih alkoholnih pića i vina u Hrvatskoj, traži više djelatnika na poziciji:

Lokacija rada:

  • Zagreb

Opis radnog mjesta:

  • Pripremanje postrojenja za točenje (podešavanje i kalibriranje)
  • Otklanjanje svih mehaničkih zastoja i sitnih kvarova
  • Vođenje i ažuriranje tehničko-tehnološke dokumentacije
  • Planiranje preventivnog i tekućeg održavanja
  • Ostali poslovi prema nalogu neposrednog rukovoditelja

UVJETI:

  • SSS (poželjno strojarski smjer)
  • Radno iskustvo min. 1 godina
  • Sklonost timskom radu
  • Rad u 3 smjene

Pogodnosti:

  • Fiksni mjesečni bonusi
  • Naknada za prijevoz i topli obrok
  • Božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete
  • Organizirana prehrana (kantina) u prostorijama poslodavca po pristupačnim cijenama
  • Plaćene edukacije
  • Mogućnost napredovanja
  • Početni ugovor na određeno vrijeme sa ciljem zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • Sigurno i stabilno okruženje – provođenje organiziranog sustava zaštite na radu

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 06.05.2024.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).