Send to friend

Računovođa (m/ž)

Velika Gorica

Application deadline:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Address: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr
Manpower Croatia za Klijenta, traži idealnog kandidata za popunu pozicije

MJESTO RADA:

  • Velika Gorica

Opis posla:

  • Evidentiranje i pisanje računa primljenih od dobavljača
  • Knjiženje i povezivanje računa s internim narudžbenicama
  • Vođenje registra dugotrajne imovine, mjesečni obračun amortizacije, evidentiranje nabave i prodaje dugotrajne imovine
  • Vođenje stanja računa klijenata, evidentiranje primljenih uplata, usklađivanje mjesečnih stanja (povezanih društava)
  • Fakturiranje na temelju potvrđenih prodajnih naloga
  • Obračun PDV-a i kontrola poreznih evidencija
  • Obračun proizvodnje, obračun odstupanja i računovodstvo
  • Upravljanje EBRD zajmovima, otplata i registracija kamata
  • Knjiženje svih ostalih poslovnih događaja u glavnoj knjizi
  • Korištenje JDE

Zahtjevi:

  • SSS/VSS, smjer financije i računovodstvo
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Napredno poznavanje MS Officea, posebno Excela
  • Unaprijediti organizacijske vještine
  • Sposobnost timskog rada, točnost i sistematičnost

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 06.05.2024.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).