Send to friend

Lakirer (m/ž)

Klana

Application deadline:

Inspirira te mogućnost rada u vodećoj tvornici u ovom djelu Europe? Zanimljivo ti je raditi u poduzetnom i dinamičnom okruženju koji neprestano teži ka unaprjeđenju procesa proizvodnje?

Onda si upravo ti osoba koju želimo u svom timu!

Učini prvi korak i javi nam se!

Di Klana d.d. regionalni lider u proizvodnji stolica raspisuje natječaj za sljedeću poziciju:

Lakirer (m/ž) - 2 izvršitelja

Opis poslova:

  • Rad na pripremi smjesa za lakiranje stolica
  • Praćenje kvalitete lakiranja stolica
  • Izrada programa na robotima za lakiranje stolica (uz prethodno interno osposobljavanje za taj posao)

Što očekujemo?

  • Potrebno zvanje: KV/SSS
  • Radno iskustvo: poželjno, nije uvjet
  • Organiziranost i prilagodljivost
  • Komunikativnost, otvorenost ka timskom radu

Što nudimo?

  • Rad u dinamičnom radnom okruženju
  • Redovita i visoka stimulativna primanja
  • Usvajanje novih znanja i vještina te stručno usavršavanje
  • Osiguran prijevoz s posla i na posao

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da svoju zamolbu i životopis dostave putem linka za prijavu, kako bismo Vas mogli pozvati na ugodan razgovor u prostorije Di Klana d.d. Veselimo se Vašem dolasku.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).