Send to friend

Financijski savjetnik (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • EASY ASSET MANAGEMENT d.o.o.
  • Address: Ulica Charlesa Darwina 6C, 10000 Zagreb
  • Web: https://kredis.hr/

Kredis je novonastali brand tvrtke Easy Asset Management koja nudi klijentima brza, jednostavna i inovativna rješenja za financiranje. Ponosni smo na inovativnost, jednostavnost korištenja i transparentnost. Misija nam je pružiti financijske usluge koje su najbolje, najbrže i najjednostavnije za korištenje.

Job description

Ako ste radili kao financijski savjetnik ili imate iskustva u bankarskom i prodajnom sektoru, imate dobru šansu postati naš novi referent.
Pozivamo da nam se pridružite.

Opis posla:
- sudjelovanje u procjeni financijskih rizika i obrada apliciranih zahtjeva
- provjera dostavljenih podataka korisnika putem telefonskog kontakta
- analiza podataka klijenata (financijski izvještaji) te korištenje podataka za preporuku planova plaćanja
- odgovornost za administraciju i unos prikupljenih podataka u skladu s lokalnim propisima i politikom tvrtke
- sudjelovanje u programima obuke Društva
- obavljanje drugih poslova povezanih s radnim obavezama

Requirements

- stručna sprema: SSS/VŠS/VSS
- dobro poznavanje MS Office paketa (Excel, Word, PowerPoint)
- prednost: iskustvo u financijskom i bankarskom sektoru, naplati potraživanja, call centru
- odlike idealnog kandidata su: komunikativnost, analitičnost, sposobnost brzog rješavanja problema, vještina dobrog planiranja, sklonost timskom radu

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

Skills:

Word, Excel, Power Point, MS Office

What we offer

- stabilna primanja
- zanimljivi i izazovni projekti
- rad u međunarodnom okruženju
- dodatne edukacije

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).