Send to friend

Kuhar (m/ž)

Šibenik

Application deadline:

AMADRIA PARK jedna je od vodećih hotelskih grupacija u Hrvatskoj koja upravlja hotelima i turističkim objektima kategorije kvalitete 4 i 5 zvjezdica na lokacijama Šibenik, Trogir, Opatija i Zagreb. Prepoznatljivost i uspješnost AMADRIA PARKA rezultat su rada svih naših djelatnika te višegodišnje usmjerenosti prema turizmu visoke kvalitete.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:
Kuhar (m/ž)

Iznos osnovne plaće – neto:

  • Kuhar 1 – minimalna plaća od 1500 EUR neto plus dodatci
  • Kuhar 2 – minimalna plaća od 1340 EUR neto plus dodatci

Dodatci redovni na neto plaću:

  • Osigurana prehrana
  • Dodatno uvećanje plaće za ostvareni minuli rad
  • Plaćen trošak prijevoza sukladno Zakonu i Kolektivnom ugovoru
  • Dodatno plaćanje za rad nedjeljom i blagdanom, uvećanje 50% na osnovnu satnicu
  • Dodatno plaćanje za dvokratni rad, uvećanje 10% na osnovnu satnicu
  • Dodatno plaćanje za noćni rad (rad nakon 22:00 sata), uvećanje 30% na osnovnu satnicu

Radno vrijeme:

  • 48 sati tjedno

Opis radnog mjesta:

  • Priprema sve vrste toplih i hladnih jela
  • Priprema hladna i topla predjela, priloge, jela od povrća i juhe
  • Dužan je pridržavati se tehnologije pripremanja hrane i postupanja sa živežnim namirnicama
  • Vodi računa o urednosti i čistoći kuhinje te provođenju normi HACCP-a
  • Educira i savjetuje podređene djelatnike

Potrebna znanja i vještine:

  • SSS/VŠS/VSS i najmanje 1 godina iskustva
  • Ljubaznost i komunikativnost
  • Poznavanje engleskog jezika, poželjno poznavanje još jednog stranog jezika
  • Spremnost na timski rad

Mjesto rada:

  • Solaris d.d. Šibenik

Vrsta zaposlenja:

  • Na određeno uz mogućnost rada na neodređeno

Što nudimo:

  • Mogućnost napredovanja i cjelogodišnjeg rada
  • Uredno radno vrijeme, unaprijed planirano
  • Motivirajuću i poticajnu radnu okolinu

Molimo da svoju zamolbu za zaposlenje i životopis pošaljete do 16.05.2024. godine putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).