Send to friend

Prodajni savjetnik (m/ž)

Zagreb, Poreč, Samobor, Šibenik, Zaprešić

Application deadline:

  • CCC HRVATSKA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Address: Roberta Frangeša Mihanovića 9, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.ccc.eu

Prodajni Savjetnik

nepuno radno vrijeme - 30 h

Lokacija:

  • Zagreb (Point Shopping Center, Z centar);
  • Poreč (Galerija Poreč);
  • Samobor (Shopping Gallery Samobor);
  • Šibenik (Dalmare);
  • Zaprešić (Westgate).

OPIS POSLA:

Voliš raditi s ljudima, odgovara ti dinamično radno okruženje i interes za modu.
Kupce stavljaš na prvo mjesto, dijeliš svoje znanje o proizvodima i modi.
Ostvaruješ okruženje u kojem je našim kupcima lako kupovati putem omnichannel prodaje.
Dijeliš svoje znanje i vještine s kolegama aktivno stvarajući ugodnu radnu atmosferu tima.

UVJETI:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno iskustvo u prodaji
  • Otvorenost prema novitetima u području omnichannel korisničke usluge

ŠTO NUDIMO?

Poslujemo brzo i dosljedno. Naša rješenja su učinkovita i odgovorna. Razmišljamo inovativno, uvijek u smjeru unapređenja. Otvoreni smo za inspirativne i motivirajuće prijedloge i novitete. Budi osoba koja predvodi promjene i direktno utječe na svoj poslovni i osobni razvoj.

Prijavi se putem linka za prijavu do 19.05.2024.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).