+1
Pošalji prijatelju

Dizajner interijera / arhitekt (m/ž)

Poreč

Rok prijave:

  • STUDIO PERSPEKTIVA
  • Adresa: Ul. Pietra Kandlera 9, 52440 Poreč

Opis posla

Tražimo arhitekta/icu - projektanta/icu za rad na projektima interijera.

Uvjeti

- minimalno 2 godine iskustva te samostalnost u radu
- napredno poznavanje i rad u AutoCAD-u
- poznavanje i rad u programima za izradu 3d modela i vizualizacija (3d max / Rhino)
- izvrsne prezentacijske vještine
- prednost: prethodno iskustvo rada na hotelskim projektima
- prilikom prijave molimo poslati životopis te kratki portfolio sa vlastitim radovima

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (prednost), Talijanski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet, AutoCAD, Photoshop

Što nudimo

Mogućnost stručnog osposobljavanja / dodatne edukacije.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Prosječna plaća u kategoriji
Dizajn i umjetnost iznosi 4.783,48 kuna.