Pošalji prijatelju

Revizor u Unutarnjoj reviziji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti. Također, naglašavamo važnost profesionalnog razvoja i primjene stečenih znanja u raznolikim područjima našeg korporativnog okruženja.

S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našeg poslovanja te daljnjeg osnaživanja unutarnjih snaga Privredne banke Zagreb d.d., tražimo organizirane i motivirane osobe zainteresirane za izazovni korak u karijeri na radnom mjestu:

Revizor (m/ž) u Unutarnjoj reviziji

(mjesto rada: Zagreb)

Radno mjesto obuhvaća provođenje revizija središnjih funkcija Banke u sljedećim područjima:

  • upravljanja rizicima – likvidnosnim, kamatnim, tržišnim i drugim rizicima, izrade plana oporavka, ICAAP/ILAAP i RAF
  • organizacije, upravljanja, pravnih poslova, praćenja usklađenosti, sprječavanja pranja novca

Primarna zaduženja odnose se na:

  • analizu nedostataka i slabosti u poslovnim procesima obuhvaćenim revizijom, procjenu sustava unutarnjih kontrola, procjenu usklađenosti s internim aktima i eksternom regulativom
  • predlaganje preporuka za otklanjanje utvrđenih manjkavosti
  • provođenje analize rizika poslovnih procesa te praćenje otklanjanja nedostataka i slabosti
  • izradu izvješća o provedenim revizijskim aktivnostima

Formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati:

  • završen diplomski studij (mag./VSS) ekonomskog, pravnog ili matematičkog usmjerenja
  • iskustvo rada u financijskoj instituciji ili na poslovima revizije financijskih institucija, minimalno tri godine
  • visoko razvijene usmene i pisane komunikacijske vještine na hrvatskom i engleskom jeziku

Idealni kandidati za ovo radno mjesto posjeduju:

  • samoinicijativu, proaktivnost u radu, učenju i usavršavanju
  • sigurnost u nastupu, izraženu sklonost analitičkom razmišljanju i sposobnost rješavanja problema
  • sklonost timskom radu te spremnost na rad i u međunarodnom timu
  • iskustvo korištenja naprednih programskih alata za analize podataka je prednost (npr. SAS, ACL, SQL)
  • iskustvo rada u eksternoj reviziji je prednost

Što nudimo?

Privredna banka Zagreb d.d. svojim djelatnicima nudi priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u dinamičnom okruženju i na izazovnim projektima. Otvorena pozicija omogućava rad u međunarodnoj okolini te stjecanje visoko specijaliziranog stručnog iskustva. Uz kontinuirani stručni razvoj, zaposlenicima su dostupni i tečajevi stranih jezika, interna korporativna akademija kao i brojni interni razvojni moduli. O mogućnostima razvoja i karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama.

Kako se prijaviti?

Zainteresirane kandidate pozivamo da se prijave za otvorenu poziciju najkasnije do 6. srpnja 2020. na linku za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.