Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za restrukturiranje i naplatu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

OTP Leasing je snažna, moderna, uspješna kompanija koja pruža zadovoljavajuća financijska rješenja za svoje klijente i partnere, također tvrtka koja je otvorena za promjene i inovacije u poslovnim procesima. Usmjerenost prema klijentima i rezultatima, timski rad te stručnost i znanje temelji su dosadašnjeg i budućeg razvoja.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • upravljanje portfeljem klijenata u Odjelu naplate potraživanja i vođenje pregovora sa dužnicima u cilju maksimiziranja naplate
  • analiza postojećeg stanja klijenta uključujući i financijsku analizu, te predlaganje poduzimanja daljnjih mjera i adekvatnog modela restrukturiranja u cilju dovođenja klijenta u status redovnog podmirivanja obveza
  • operativno upravljanje procesom predlaganja, odobrenja i provedbe odluka o restrukturiranju
  • suradnja na uspostavljanju i redovitoj evaluaciji adekvatne razine rezervacija
  • redovno praćenje pravne regulative, (pred)stečajnih i ostalih objava po klijentima iz portfelja
  • predlaganje i priprema predmeta i potrebne dokumentacije za podnošenje ovršnih prijedloga
  • izrada izvještaja i analiza

Kvalifikacije i tehnička znanja:

  • VII. stupanj stručne spreme (VSS) / diplomski studij; ekonomija
  • poželjno iskustvo od najmanje 3 godine iskustva rada u financijskim institucijama
  • dobro poznavanje zakonodavstva koje se odnosi na problematiku naplate potraživanja
  • napredno znanje MS Office alata s posebnim naglaskom na Excel
  • odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Od kandidata očekujemo:

  • dobro razvijene vještine usmenog i pismenog komuniciranja
  • motivaciju za daljnje učenje i usavršavanje
  • točnost i organiziranost
  • sklonost timskom radu
  • lojalnost i pouzdanost
  • samoinicijativnost

Što Vam mi nudimo:

  • mogućnost dodatnih edukacija i napredovanja
  • rad u dinamičnoj i kreativnoj radnoj okolini
  • fleksibilno radno vrijeme
  • uredno radno vrijeme, vrednujemo work-life balance

Ako se prepoznajete u navedenim uvjetima, pozivamo Vas da svoje ponude upotpunjene životopisom, dostavite do 23.10.2020. putem sljedećeg linka.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.