Pošalji prijatelju

Vozač C+E kategorije za međunarodni transport (m/ž)

Velika Mlaka

Rok prijave:

  • USLUGE PRIJEVOZA I IZNAJMLJIVANJA "ADŽAGA"
  • Adresa: Nikole Tesle 5, 10408 Velika Mlaka

Tvrtka smo koja se bavi međunarodnim prijevozom od 1997. godine.

Opis posla

Tražimo vozača (m/ž) za rad u međunarodnom transportu.

Opis posla:
- tip vozila: cerada ili frigo
- stalni izvozi robe iz HR prema DE, NL
- povratni utovari samo za HR
- povratak s vozilima je svaki tjedan u bazu firme HR - Velika Mlaka (postoji opcija i svaki drugi vikend)

Uvjeti

Potrebno je imati:
- vozačku dozvolu C+E kategorije
- posjedovanje iskaznice digitalnog tahografa
- potreban KOD 95
- radno iskustvo na sličnim poslovima (minimum 2 godine)

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

C+E

Što nudimo

- redovita primanja
- beneficirani radni staž
- fiksna plaća
- izrađujemo radne dozvole

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).