Send to friend

Vozač C+E kategorije za međunarodni transport (m/ž)

Velika Mlaka

Application deadline:

  • USLUGE PRIJEVOZA I IZNAJMLJIVANJA "ADŽAGA"
  • Address: Nikole Tesle 5, 10408 Velika Mlaka

Tvrtka smo koja se bavi međunarodnim prijevozom od 1997. godine.

Job description

Tražimo vozača (m/ž) za rad u međunarodnom transportu.

Opis posla:
- tip vozila: cerada ili frigo
- stalni izvozi robe iz HR prema DE, NL
- povratni utovari samo za HR
- povratak s vozilima je svaki tjedan u bazu firme HR - Velika Mlaka (postoji opcija i svaki drugi vikend)

Requirements

Potrebno je imati:
- vozačku dozvolu C+E kategorije
- posjedovanje iskaznice digitalnog tahografa
- potreban KOD 95
- radno iskustvo na sličnim poslovima (minimum 2 godine)

You can apply to this ad via application link or via phone.

Contact info

Professional qualification:

Skilled

Years of work experience:

2

Driving category:

C+E

What we offer

- redovita primanja
- beneficirani radni staž
- fiksna plaća
- izrađujemo radne dozvole

Job type:

Permanent

Notice:

We support the employment of foreign workers

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Traffic, Transport and Maritime iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).