Pošalji prijatelju

Recepcionar / Voditelj recepcije (m/ž)

Omiš, Lokva Rogoznica

Rok prijave:

  • Hotel Hildegard (Ante Jurić d.o.o)
  • Adresa: Ulica Don Petra Cara 35, 21312 Podstrana

Hotel Saint Hildegard 4* je novootvoreni boutique hotel smješten u Lokvi Rogoznici blizu Omiša, samo nekoliko kilometara južnije od Splita nadomak Makarske rivijere, sa 36 smještajnih jedinica.

Opis posla

Naš cilj je na domaćem i međunarodnom tržištu postati prepoznatljiv hotel najboljeg zdravog odmora u RH i šire, te stoga tražimo motivirane, komunikativne i uslužne djelatnike na sljedećim poslovima:

Recepcioner / Voditelj recepcije (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- prijem, prijava, odjava gostiju te unos i ažuriranje podataka gostiju u sustavu
- naplata usluga i izdavanje računa (kontrola ispravnosti zaduženih cijena i ispis faktura)
- provjeravanje rooming i minibar lista
- podrška gostima putem on-line komunikacije (Customer Care)
- pružanje informacija gostima hotela, te odgovaranje na upite gostiju o dodatnim uslugama hotela
- zaprimanje pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih
- bliska suradnja s ostalim odjelima hotela u cilju ispunjavanja svih zahtjeva gosta
- komunikacija s agencijama i kompanijama vezano uz korištene usluge i fakturiranje istih
- timski rad, s naglaskom na osobnu odgovornost
- ostali poslovi prema uputama voditelja

Mjesto rada: Lokva Rogoznica, Omiš.

Uvjeti

- radno iskustvo: minimalno dvije godine
- strani jezici: aktivno znanje minimalno jednog stranog jezika: prvi strani jezik engleski, ostali njemački ili talijanski jezik
- stručna sprema: SSS / bacc / mag, turističkog ili ekonomskog smjera

Vještine:
- informatička pismenost
- organizacijske i komunikacijske vještine
- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
- visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
- sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Talijanski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

Hotel Hildegard vam nudi:
- posao u inovativnom i poticajnom okruženju
- osiguran topli obrok i radna odjeća
- naknada troškova prijevoza
- uključivanje u program nagrađivanja
- edukacije i mogućnost napredovanja
- po potrebi osiguravamo smještaj

Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji zadovoljavaju uvjete našeg natječaja da svoju prijavu i životopis pošalju putem linka za prijavu.

Isključivo odabrani kandidati koji u potpunosti ispunjavaju sve navedene uvjete biti će kontaktirani i pozvani na osobno predstavljanje.

Želite li biti dijelom motivirajuće sredine u kojoj ćete u potpunosti razviti svoj potencijal, a zadovoljavate uvjete našeg natječaja, prijavite se i postanite dio našeg uspješnog tima.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).