Odvjetnički vježbenik s položenim pravosudnim ispitom / odvjetnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Batarelo Dvojković Vuchetich odvjetničko društvo d.o.o.

BDV je etablirano odvjetničko društvo koje pruža usluge pravnog savjetovanja domaćim i međunarodnim kompanijama u područjima korporativnog, trgovačkog prava, bankarstva i financija, prava tržišta kapitala, tržišnog natjecanja te drugih srodnih područja prava.

Opis posla

Odvjetnici i odvjetnički vježbenici u BDV-u savjetuju i blisko surađuju s klijentima na dinamičnim i pravno izazovnim transakcijama te im pružaju pravnu podršku u njihovim svakodnevnim poslovnim izazovima. Pri tome odvjetnici i odvjetnički vježbenici imaju stalnu podršku i vodstvo partnera BDV-a te sveobuhvatnu potporu administrativnog osoblja i modernih tehnologija koje koriste u svom radu.

Uvjeti

- znanje njemačkog jezika je prednost

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

- uzbudljivo radno okruženje i rad sa značajnim klijentima na izazovnim pravnim zadacima iz raznolikih područja
- ugodnu atmosferu u mladom, stručnom i proaktivnom radnom timu
- mogućnost napredovanja u karijeri
- kontinuiranu stručnu izobrazbu
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme

Ukoliko imate interesa svoju odvjetničku karijeru graditi surađujući s korporativnim klijentima s domaćeg i međunarodnog tržišta, pozivamo Vas da se pridružite se našem timu!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Pravo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 997,22 EUR (7.513,56 kuna).