Pošalji prijatelju

Monter za solarne panele (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Dateo Networks je hrvatska tvrtka koja se bavi projektiranjem, izgradnjom i održavanjem svjetlovodne kableske infrastrukture, radio pristupnih mreža i sustava tehničke zaštite.

Opis posla

Tvrtka Dateo Networks d.o.o. traži stručnog montera za solarne panele koji će se pridružiti našem timu u Hrvatskoj. Kao monter za solarne panele, vaša ključna odgovornost bit će instalacija, održavanje i optimizacija solarnih sustava kako bismo pomogli našim klijentima ostvariti uštede na energiji i doprinijeti očuvanju okoliša.

Opis posla:
- instalacija solarnih panela na krovovima i drugim površinama
- povezivanje solarnih panela s električnim sustavom klijenata
- redovito održavanje i praćenje rada solarnih sustava
- dijagnostika i rješavanje problema koji se javljaju na solarnim instalacijama
- praćenje performansi sustava i optimizacija učinkovitosti

Uvjeti

Obavezno:
- sposobnost rada na krovovima i visini
- samostalnost i timski duh

Dodatne prednosti:
- stručna izobrazba ili relevantno radno iskustvo u solarnoj industriji
- poznavanje osnovnih principa foto napona i solarnih sustava
- razumijevanje električnih instalacija i električnih sigurnosnih standarda
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- konkurentna plaća i mogućnost napredovanja
- obuka i edukacija za daljnji profesionalni razvoj
- rad u dinamičnom sektoru obnovljive energije s mogućnošću doprinosa očuvanju okoliša
- mogućnost rada i izvan Republike Hrvatske uz dodatnu financijsku stimulaciju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).