Send to friend

Monter za solarne panele (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Dateo Networks je hrvatska tvrtka koja se bavi projektiranjem, izgradnjom i održavanjem svjetlovodne kableske infrastrukture, radio pristupnih mreža i sustava tehničke zaštite.

Job description

Tvrtka Dateo Networks d.o.o. traži stručnog montera za solarne panele koji će se pridružiti našem timu u Hrvatskoj. Kao monter za solarne panele, vaša ključna odgovornost bit će instalacija, održavanje i optimizacija solarnih sustava kako bismo pomogli našim klijentima ostvariti uštede na energiji i doprinijeti očuvanju okoliša.

Opis posla:
- instalacija solarnih panela na krovovima i drugim površinama
- povezivanje solarnih panela s električnim sustavom klijenata
- redovito održavanje i praćenje rada solarnih sustava
- dijagnostika i rješavanje problema koji se javljaju na solarnim instalacijama
- praćenje performansi sustava i optimizacija učinkovitosti

Requirements

Obavezno:
- sposobnost rada na krovovima i visini
- samostalnost i timski duh

Dodatne prednosti:
- stručna izobrazba ili relevantno radno iskustvo u solarnoj industriji
- poznavanje osnovnih principa foto napona i solarnih sustava
- razumijevanje električnih instalacija i električnih sigurnosnih standarda
- vozačka dozvola B kategorije

Professional qualification:

Skilled, High skilled, High school, Bachelor's degree

Years of work experience:

1-3

Languages:

Croatian (level vocal - basic, level written - basic), German (level vocal - basic, level written - basic), English (level vocal - basic, level written - basic)

What we offer

- konkurentna plaća i mogućnost napredovanja
- obuka i edukacija za daljnji profesionalni razvoj
- rad u dinamičnom sektoru obnovljive energije s mogućnošću doprinosa očuvanju okoliša
- mogućnost rada i izvan Republike Hrvatske uz dodatnu financijsku stimulaciju

Job type:

Temporary, Permanent

Notice:

We support the employment of foreign workers

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).